Menu

Byle nie o miłości

Kilkanaście utworów Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Nuli Stankiewicz przeplatanych miniaturowymi opowieściami sprawia, że poetka obecna jest w słowie, w muzyce, w obrazie i na fotografii. Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Kina Marzenie na wydarzenie o znacznie szerszej formie niż „koncert”.

„Byle nie o miłości” to wyjątkowe wydarzenie, bo choć Agnieszki Osieckiej nie ma z nami już od 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest, prowadzi swój własny koncert i nigdy od nas nie odeszła. Wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są prezentowane pomiędzy utworami. Filmiki te zostały z niezwykłą precyzją wybrane i wstawione dokładnie tam, gdzie być powinny. Budują niesamowity klimat koncertu i są łącznikiem pomiędzy piosenkami – tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje, jak i tymi, które są prawie nieznane, bo zostały znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów.
To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych, jazzowych interpretacji, nierzadko zaskakujących.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>