Melaniusz dla Macieja Nalepki

Najważniejszym gościem uczestniczącym w turnieju był wielokrotny mistrz Polski, mistrz Europy i jedyny olimpijczyk w historii Tuchowa, uczestnik Paraolimpiady w Rio de Janeiro konkurencji tenis stołowy na wózkach – Maciej Nalepka, który w uznaniu zasług w promocji Tuchowa otrzymał honorowe wyróżnienie „Statuetkę Melaniusza” w styczniu tego roku.

Turniej otworzył Burmistrz Tuchowa Adam Drogoś. Ponieważ Maciej Nalepka nie mógł uczestniczyć w styczniu w uroczystości wręczenia statuetek gdyż przebywał za granicą na zawodach, Burmistrz wręczył mu to piękne wyróżnienia w czasie otwarcia turnieju.

Więcej w tygodniku Miasto i Ludzie w twoim kiosku.