100 ROCZNICA URODZIN MIESZKANKI ZALASOWEJ

Pani Julia Bardo – mieszkanka Zalasowej świętowała swoje 100 urodziny. Pani Julia urodziła się 11 lutego 1918 r. zaś 30 lat później wyszła za mąż. Wraz z mężem wychowali 4 dzieci.

Obecnie stulatka ciszy się także towarzystwem 11 wnucząt oraz 12 prawnucząt. Jako przepis na długie i szczęśliwe życie podaje: „Z uśmiechem na twarzy, brać życie takim, jakim jest”. Córka Pani Julii dodaje, że mama od zawsze uwielbiała dania wegetariańskie i taką też dietę stosuje do dziś. Zapewne nie bez znaczenia są tutaj także geny – dwie siostry Pani Julii obchodziły ten nieczęsty jubileusz. Jedna z nich przeżyła 105 lat, druga 102 lata.

W imieniu całej lokalnej społeczności życzenia kolejnych długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności Szanownej Jubilatce składał burmistrz Ryglic – Bernard Karasiewicz, przedstawiciele miejscowej służby zdrowia oraz ZUS w Tarnowie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku