Menu

Prapremiera spektaklu muzycznego z piosenkami Kory i zespołu Maanam

11 lutego na Małej Scenie Teatru Solskiego odbędzie się prapremiera „Bądź taka, nie bądź taka”- spektaklu muzycznego z piosenkami Kory i zespołu Maanam. Największe przeboje w nowych aranżacjach wykona Karolina Gibki, która w wizualizacjach filmowych wcieli się w rolę legendarnej wokalistki. Aktorce na scenie towarzyszyć będzie gitarzysta.

W spektaklu usłyszmy m. in.: „Stoję, stoję, czuję się świetnie”, „Bądź taka, nie bądź taka”, „Oddech szczura”, „Ta noc do innych jest niepodobna”, „Jesteśmy ze stali”, „Taczi, tacz”, „Nocny Patrol”, „Boskie Buenos”. Spektakl w reżyserii Joanny Satanowskiej – absolwentki Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie oraz studentki Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSTiF to nie tylko opowieść o jednej z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny muzycznej, ale także o godnej naśladowania postawie niezłomności, bezkompromisowości i konsekwencji w walce z przeciwnościami losu, systemem i politycznymi naciskami oraz własnymi słabościami. Napisany specjalnie dla tarnowskiego teatru scenariusz powstał na podstawie książki Kamila Sipowicza „Kora, Kora. A planety szaleją”. Spektakl został zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. Prapremiera odbędzie się 11 lutego o godz. 20.00. Pokazy przedpremierowe 9 i 10 lutego o godz. 20.00. Gramy także: 11, 14, 23, 24, 25 lutego. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>