Koncert kolęd zespołu Allegro w Żabnie

Piękny czas Bożego Narodzenia powoli dobiega końca, dlatego Gminne Centrum Kultury w Żabnie wykorzystało ostatnią niedzielę stycznia, aby jeszcze raz wspólnie zaśpiewać kolędy. Okazją do tego był koncert zespołu Allegro Tarnów.

Zgromadzona w sali widowiskowej publiczność miała możliwość wysłuchania znanych, tradycyjnych polskich kolęd w bogatych aranżacjach.

Zespół Allegro Tarnów to grupa pięciu osób dla których muzyka to prawdziwa pasja i odskocznia od codziennych obowiązków. W ciągu roku, poza pracą zawodową, muzycy zajmują się obsługą imprez okolicznościowych. Gościnnie na koncercie w Żabnie wystąpił z zespołem gitarzysta Konrad Molczyk.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku