Uchwalają budżet Tarnowa – trwa sesja Rady Miejskiej w Tarnowie

Po wyborze nowego przewodniczącego Rady Miejskiej tarnowscy radni debatują obecnie nad budżetem miasta, najważniejszą uchwałą, od której zależy poprawne funkcjonowanie miejskiego samorządu.

Nowy przewodniczący Ryszard Pagacz na razie nie prowadzi jeszcze sesji Rady Miejskiej, siedzi w fotelu wiceprzewodniczącego. Swoją pierwszą sesję w nowej roli Ryszard Pagacz poprowadzi dopiero od kolejnej sesji. Na razie w fotelu przewodniczącego siedzi doktor Roman Korczak. Dyskusja nad budżetem miasta Tarnowa potrwa z pewnością kilka godzin.