Promuję Swój Region – konkurs

Zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w akcji promującej nasz region. Jest to ogólnopolska kampania, której celem jest promocja tzw. „małych ojczyzn” i pokazanie potencjału turystycznego zwłaszcza mniejszych i mniej znanych miejscowości.

Jeżeli macie zdjęcia pokazujące klimat, zabytki lub ciekawostki z naszych okolic, to zamieście swoje fotografie na stronie www.lubiezwiedzac.pl . To portal stworzony, by pokazać urok otaczających nas miejsc widzianych okiem zwykłych ludzi, bez ulepszania rzeczywistości programami graficznymi, za to ukazujący naturalne piękno i klimat. Dzięki przesłanym fotografiom możemy pokazać innym nasze okolice i zachęćmy do odwiedzin naszej „małej ojczyzny”. Zachęcamy wszystkich, by dodali swoje zdjęcia i dołączyli do tej ciekawej akcji!