Menu

Włamanie w Kauflandzie: okradziono kantor i kwiaciarnię

Prawdopodobnie 100 tysięcy zrabowali złodzieje włamując się do budynku Kauflandu przy ul. Lwowskiej. Okradli dwa punkty:  kantor i kwiaciarnię.

Nocą dostali się środka przez tylne drzwi. Przebili się przez płytę gipsowo – kartonową do kwiaciarni, z której mieli już łatwy dostęp do kantoru, który od kwiaciarni też oddzielała tylko płyta. Później przebili płytę gipsowo-kartonową do kwiaciarni, która sąsiaduje z kantorem.

Według Pawła Klimka, rzecznika tarnowskiej policji,  sprawcy musieli doskonale znać  rozkład sklepu i warunki zabudowy. Na miejscu pracują policyjni śledczy, szacowane są też straty.

Kilka lat temu okradziono ten sam punkt  w centrum handlowym Kaufland – wtedy  znajdował się tam sklep jubilerski . Ścianki gipsowo – kartonowe tak samo łatwo zostały przebite, a włamywacze do budynku dostali się przez dach. Policja nie złapała wtedy nikogo.

Prawdopodobnie 100 tysięcy zrabowali złodzieje włamując się do budynku Kauflandu przy ul. Lwowskiej. Okradli dwa punkty: kantor i kwiaciarnię.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>