Menu

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU KARTINGOWEGO

W miniony weekend w warszawskim Hotelu Westin odbyło się oficjalne zakończenie sezonu kartingowego to wielkie święto dla każdego kierowcy, każdego który w klasyfikacji generalnej stanął na podium. Dla Maćka był to z pewnością wyjątkowy dzień.

Na najwyższym stopniu gościł aż trzy razy. Odebrał dwie mistrzowskie biało-czerwone szarfy – najcenniejsze w kolekcji każdego sportowca. Był najlepszym kierowcą w pucharze ROTAX Max Challenge Poland, Mistrzem Polski oraz Mistrzem Polski Młodzików w klasie Micro. Brawo Maciek!

Warto wspomnieć, że za miejsce na podium Akademia Orlen Teamu wręczała wybitnym kierowcom stypendia, jedno z nich otrzymał Maciej.

Natalia w tym sezonie uplasowała się w klasyfikacjach generalnych tuż za podium czyli na czwartym miejscu Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Młodzików oraz Pucharu ROTAX Max Challenge Poland za co odebrała pamiątkowy puchar.

Po oficjalnej części rozmowy przeniosły się do kuluarów gdzie zawodnicy, ale również rodzice, mechanicy, szefowie teamów wspominali miniony sezon.

Maciek, Natalia oraz cały zespół Gładysz Karting Team jak zawsze pragnie podziękować swojemu głównemu Partnerowi Grupa Azoty, oraz rodzicom, dziadkom, mechanikom, sponsorom i wszystkim tym, którzy wspierali starty rodzeństwa Gładyszów w sezonie 2017.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>