Menu

Wielkie emocje w Niecieczy – remis w derbach Małopolski

W meczu 17. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała na własnym stadionie z Wisłą Kraków 3:3. Mecz był bardzo emocjonujący, walka o punkty toczyła się prawie od początku do końca spotkania. Już w 10. minucie na prowadzenie gości wyprowadził Jesus Imaz, ale 4 minuty później Łukasz Piątek pokonał bramkarza Wisły z rzutu karnego.

Drugą bramkę dla drużyny z Krakowa zdobył Kamil Wojtkowski w 22. minucie. Po przerwie, do remisu doprowadził w 60. minucie zawodnik Bruk-Betu Szymon Pawłowski. 6 minut później Carlitos wyprowadził ponownie gości na prowadzenie, ale 1 punkt dla zespołu z Niecieczy zapewnił w 88. minucie Vlastimir Jovanović. Mecz oglądał niemal komplet widzów.

fot: Wojciech Biedroń