Droga w Łęgu Tarnowskim po remoncie

W Łęgu Tarnowskim oddano do użytku 3,5 kilometra drogi, która została wyremontowana w centrum miejscowości. Prace przeprowadzone zostały w ciągu pięciu miesięcy z udziałem pieniędzy powiatu, gminy i województwa.

Mieszkańcy nie kryją swojego zadowolenia również z tego, że przy nowej jezdni pojawiły się chodniki. Uroczyste otwarcie nowej drogi odbyło się z udziałem starosty tarnowskiego Romana Łucarza, burmistrza Żabna Stanisława Kusiora oraz wicewojewody Józefa Gawrona. W uroczystości uczestniczyli również radni powiatowi i gminni, w tym radny powiatowy z Łęgu Tarnowskiego Adam Biedroń.