Menu

40 lat Zespołu „Legato”

 Zespół  Legato działa przy Polskim Związku Niewidomych w Tarnowie działa już 40 lat. W Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, odbył się  22 listopada jubileuszowy koncert pt.  „Połączyły nas piosenki”.

Na swoje 40-te urodziny  zespół, prowadzony przez od 27 lat  przez Małgorzatę Boruch ze wsparciem Antoniego Guśtaka , przygotował  ciekawy i oryginalny koncert.  Polskie przeboje z  lat 60,70 i 80 przeplatały się z piosenkami lwowskimi. Legato świetnie radzi sobie także z  piosenką aktorską,   soliści  zespołu  brali udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w Tarnowie.  Zespół ma wierne grono swoich fanów i sympatyków, często występuje na uroczystościach senioralnych oraz na wydarzeniach organizowanych w mieście.

Obecnie zespół liczy 15 osób. Antoni Guśtak. W składzie zespołu są zarówno osoby zdrowe jak i te, które mają problemy ze wzrokiem.

Więcej w papierowym wydaniu MiL!

Zespół Legato działa przy Polskim Związku Niewidomych w Tarnowie działa już 40 lat. W Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, odbył się 22 listopada jubileuszowy koncert pt. „Połączyły nas piosenki”.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>