Nie tylko zlot w Łowczówku – Święto Niepodległości w Tuchowie

Jak zawsze inauguracją tuchowskich obchodów Święta Niepodległości jest liczny udział w Zlocie Powiatowym na cmentarzu w pobliskim Łowczówku. W tym roku był to już 19 zlot. Późnym popołudniem na cmentarzu wojennym nr 158 w Tuchowie odbyła się jeszcze jedna uroczystość, zamykająca tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Tuchowie. Zorganizowana została przez Radę Osiedla Garbek–Ogonówka, OSP w Mesznej Opackiej i Dom Kultury w miejscu, gdzie są groby ośmiu legionistów z 1 i 5 pułków piechoty Legionów. Więcej w tygodniku miasto i ludzie, w twoim kiosku.

Komentarze ( 1 )