Zaproszenie na Gminne Obchody Święta Niepodległości

Dla Ciebie Polsko” to hasło tegorocznych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w gminie Borzęcin. Uroczystości zaplanowano na sobotę 11 listopada od godz. 15:00. Tradycyjnie rozpocznie je Msza Święta w Kościele Parafialnym w Borzęcinie Górnym.

Dalsza część gminnych obchodów będzie miała miejsce w Domu Ludowym w Borzęcinie. W programie m.in. zaplanowano okolicznościowe przemówienia, część artystyczną w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy akompaniamencie zespołu muzycznego „Gwarki Bocheńskie” oraz degustację żołnierskiej grochówki.

Mieszkańców Gminy Borzęcin i Regionu do radosnego świętowania 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszają: Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak, Przewodniczący Rady Gminy Borzęcin Czesław Małek, Parafia pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie, Zespół Szkół w Borzęcinie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku