Menu

Polskie drogi do niepodległości w Zespole Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych

Uroczystość z okazji Święta Niepodległości w Zespole Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie, był okazją do zaprezentowania poetyckiej wizji teatralnej przygotowanej przez uczniów.

Uczniów wsparł gościnnie  Chór Nauczycieli i Uczniów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie.  Uroczysta akademia odbyła się 8 listopada 2017 pod hasłem „POLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI” . We wszystkich szkołach odbywają się uroczystości patriotyczne związane z obchodami 99. rocznicy  odzyskania niepodległości. Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w tym roku zaprosiła wielu gości, by zaprezentować inscenizację wychowanków. Uroczystość rozpoczęła Alicja Czerwińska-Franek przemówieniem, w którym poruszyła kwestie dzisiejszego patriotyzmu.

Uroczystość z okazji Święta Niepodległości w Zespole Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych w Tarnowie, był okazją do zaprezentowania poetyckiej wizji teatralnej przygotowanej przez uczniów.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>