Menu

Koncert jazz/fusion: Funk De Nite ft. Andy Ninvalle

Funk de Nite wystąpi w Tarnowie  z udziałem czarnoskórego, rapującego muzyka Andy Ninvalle’a –  już 9.11.2017 r o godz. 19.30  w Piwnicach TCK . Dla  Czytelników MiL mamy jedno podwójne zaproszenie!

Wystarczy pod tym postem zostawić w komentarzu swój email. Kto pierwszy?

Funk de Nite to jeden z najlepszych polskich zespołów grających mieszankę jazzu, funky i rocka. Założony w Krakowie we wrześniu 1993 r., przez saksofonistę Ryszarda Krawczuka, absolwenta Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, wykładowcę Katedry Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie. Od tamtego czasu przez grupę przewinęło się wielu znakomitych muzyków m.in. Marek Raduli, Jacek Królik, Jarosław Śmietana, Bernard Maseli, Paweł Mąciwoda, czy Piotr Żaczek. Zespół ma za sobą udział w wielu znaczących festiwalach, a także niezliczone koncerty klubowe w kraju i za granicą.

Mc Stewlocks (Andy Ninvalle) – Znakomity raper i tancerz z Gujany, mieszkając obecnie w Holandii. Jeden z najlepszych beatboxerów na świecie. Zdobył liczne nagrody muzyczne. Na swoim koncie ma występy z super gwiazdą reggae – Shabba Ranks oraz ikonami rapu, grupą RUN DMC. Koncertuje po całym świecie z takimi wykonawcami jak Candy Dulfer, Josef Bowie, Michał Urbaniak, Saskia Laroo, Amstel Big Band i wiele innych. W Polsce wystąpił z zespołem SISTARS, nagrał ścieżkę dźwiękową do super produkcji filmowej TVN „Kochaj i Tańcz” oraz płytę z zespołem Afro Mental. Od kilku lat koncertuje z grupą FUNK DE NITE, z którą nagrał płytę „Funky Roads” oraz Big Bandem Małopolskim (płyta „Live In Młyn Jazz Festival”).

Skład zespołu: Ryszard Krawczuk – lider, saksofony; Piotr Grząślewicz – gitara; Krzysztof Ropicki – gitara basowa; Artur Malik – perkusja; Andy Ninvalle – beatbox

Funk de Nite wystąpi w Tarnowie z udziałem czarnoskórego rapującego Andy Ninvalle'em. już 9.11.2017 r o godz. 19.30 w Piwnicach TCK . Dla Czytelników MiL mamy jedno podwójne zaproszenie!

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>