Gmina Dębno wśród finalistów plebiscytu „Edukacyjna Gmina Małopolski 2017”

Trwa kolejna edycja plebiscytu na „Edukacyjną Gminę Małopolski”, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Konkurs ma na celu wyróżnienie gminy dbającej o rozwój edukacyjny i zawodowy mieszkańców, angażującej różne środowiska i instytucje w działania edukacyjne, a także promującej usługi doradztwa zawodowego. Wśród dziesięciu finalistów tegorocznej edycji, wybranych przez kapitułę plebiscytu, znajduje się również Gmina Dębno.

O zwycięstwie w plebiscycie decydować będzie między innymi głosowanie internetowe, które potrwa w dniach 6 – 19 listopada 2017 r. Na najbardziej przyjazną dla rozwoju edukacji gminę będzie można zagłosować poprzez stronę internetową: glosuj.pociagdokariery.pl.