Uwiecznij miasto na fotografiach

Do końca maja przyszłego roku można wziąć udział w konkursie „Polska na fotografiach!”. To ogólnopolski konkurs internetowy skierowany do wszystkich osób, którym utrwalanie na zdjęciach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich dzieł innym dostarcza satysfakcję.

Celem konkursu jest propagowanie miejsc wartych zobaczenia. Zabytki, pejzaże, kościoły, pomniki, klimatyczne uliczki, zdjęcia z miast i miasteczek, to wszystko może być tematem zdjęć. Konkurs ” Polska na fotografiach!” podzielony jest na dwie tury. Pierwsza tura potrwa do końca maja 2018, a uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu, w każdym miesiącu walcząc o miejsce w finale. Natomiast druga, finałowa tura odbędzie się w czerwcu 2018 roku. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna – aparat fotograficzny, a na uczestników finału prestiżowe tytuły Laureatów Konkursu Polska na fotografiach!
Więcej na temat konkursu na stronie: www.lubiezwiedzac.pl