80 lat koła łowieckiego Darz Bór

W Nowej Jastrząbce obchody jubileuszowe rozpoczęły się w sobotę mszą świętą odprawioną w nowo oddanym do użytku domku myśliwskim. Część oficjalna uroczystości odbyła się na Roleski Rancz w Starych Żukowicach. Były odznaczenia dla myśliwych, światło ujrzała książka poświęcona historii najstarszego w Tarnowie koła łowieckiego. Relacja z obchodów w najbliższym numerze tygodnika miasto i ludzie. Obejrzyjcie zdjęcia. Zamówienia na odbitki ze zdjęć przyjmujemy w redakcji lub pod meilem: biuro@miastoiludzie.pl (w meilu prosimy podać numery zdjęć).