Menu

Przerwana zła seria Dariusza Sęka

W pięściarskim pojedynku kategorii półciężkiej, rozegranym w sobotę w Kopalni Soli w Wieliczce, wychowanek tarnowskiego Tigera, Dariusz Sęk pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie, trzydziestopięcioletniego Tanzańczyka Francisa Chekę. Rywal tarnowianina miał przed tą walką w dorobku trzydzieści trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz jedenaście porażek.

Pięściarz z Tarnowa od początku dyktował w tej walce warunki, wyraźnie wygrywając dwie pierwsze rundy. W trzeciej rundzie, po kolejnym ciosie Dariusza Sęka, zawodnik z Tanzanii padł na deski (sygnalizując cios w tył głowy) i zrezygnował z dalszej walki, w związku z czym został przez sędziego poddany.

Tym samym tarnowianin odniósł dwudzieste siódme zwycięstwo w trzydziestej trzeciej zawodowej walce i przerwał trwającą od blisko półtora roku serię pojedynków bez wygranej (w tym czasie zremisował z Hiszpanem, Mustafą Chadlioui, przegrał na punkty z Ukraińcem Viktorem Polyakovem oraz zremisował z Markiem Matyją).

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w  Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>