Menu

Zaduszkowy hołd muzyczny

Tarnowskie zespoły wykonają najbardziej znane utwory artystów, którzy odeszli w tym roku. Koncert zaduszkowy będący hołdem dla twórczości Wojciecha Młynarskiego, Zbigniewa Wodeckiego i Leonarda Cohena odbędzie się 5 listopada w tarnowskim teatrze.

Z uwagi na duże zainteresowanie organizatorzy przygotowali dwie odsłony koncertu: o godz. 16.00 i 18.30. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczane na terapię dzieci z niepełną sprawnością w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO.

Na scenie pojawią się: Zespół MONK, kwartet Con Affetto oraz Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek.  Muzycy wykonają utwory zmarłych w ostatnich miesiącach artystów, które przeszły do kanonu polskiej i światowej muzyki. Na wszystkich uczestników koncertu czekają muzyczne niespodzianki i sentymentalne chwile pełne wzruszeń.

Koncert zaduszkowy w tarnowskim teatrze to cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. W tym roku wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na terapię dzieci, uczęszczających do placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie. Głównym partnerem wydarzenia jest Grupa Azoty.

Bilety w cenie 35 zł są do nabycia w kasie teatru. Kasa nie prowadzi rezerwacji telefonicznej. Płatność za bilety odbywa się tylko gotówką. Nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>