Menu

Tarnowska Policja poszukuje świadków zdarzenia

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie potrącenia 11-letniego ucznia szkoły podstawowej w Tarnowie na ul. Kopernika.

W dniu 6 października 2017 roku około godziny 14.00 w Tarnowie, ul. Kopernika na chodniku w rejonie bramy szkoły kierująca rowerem potrąciła 11-letniego chłopca, a następnie oddaliła się w kierunku ul. Wałowej (Pomnik Nieznanego Żołnierza). Rowerzystka w wieku około 30 lat, ubrana w ciemną kurtkę z plecakiem, z czerwoną apaszką na szyi oraz białym kaskiem na głowie poruszała się rowerem typu górskiego.

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu kobiety, przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt pod numer tel. 14 628-1348 lub Dyżurnym KMP w Tarnowie pod numer alarmowy 997 lub 112.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>