XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim – ZSOiZ Ciężkowice

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach serdecznie zaprasza  uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w XI edycji  Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

– uczniowie klas III – V – konkurs plastyczny. Maksymalnie 3 osoby z szkoły.

– uczniowie klas VI – III Gim. – konkurs wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim. Maksymalnie 3 osoby z szkoły.

XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim

Prawdziwą umiejętność zarówno w nauce i w sztuce, jak i w każdych innych zajęciach, zdobyć można tylko codzienną pracą i codziennym wysiłkiem. I to jest bezwzględnie pewne.

Ignacy Jan Paderewski
Formularz zgłoszeniowy i regulamin

Patronat nad konkursem objęli:
Starosta Tarnowski
Burmistrz Gminy Ciężkowice