5 pomysłów na imieniny

Nie każdy obchodzi imieniny. W niektórych regionach Polski obchodzi się tylko imieniny, w innych nikt w ogóle o takim święcie nie słyszał. Jedni oczekują skromnego upominku, inni natomiast zaskakującej niespodzianki. Jaki prezent będzie zatem odpowiedni na tą okazję? I gdzie szukać takich prezentów?

Wszystko zależy od osoby!

Dobrego prezentu nie kupimy, jeśli nie dopasujemy go do danej osoby, jej płci, charakteru, upodobań czy wieku. Niby to taki mały niuans, ale wyobrażasz sobie, że 50 letnia ciocia dostaje w prezencie na imieniny skok na bungee? A młodemu chłopakowi kupuje się kwiaty? Musisz więc dowiedzieć się co lubi Twój solenizant – ale chyba z tym nie powinieneś mieć większego problemu, bo najczęściej upominki przeznaczone są dla osób, które bardzo dobrze znamy.

Na jak drogi prezent postawić?

I tu dalej diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli wiesz, że Twój solenizant obchodzi tylko i wyłącznie imieniny, i jest to osoba Ci bliska to z pewnością możesz postawić na coś bardziej eleganckiego, praktycznego. Wiele ciekawych pomysłów na prezenty znajdziesz w sklepach internetowych np. 4gift.pl. Dzięki internetowym zakupom, nabycie takiego prezentu będzie choć trochę mniej kłopotliwe. A co w nim znajdziesz?

Co więc dla chłopaka a co dla dziewczyny?

Istnieją prezenty, które pasują tylko i wyłącznie chłopakowi, inne tylko dziewczynie. Są jednak takie, którymi można obdarować zarówno jedną jak i drugą osobę. Jeśli wolą funkcjonalne rzeczy to ciekawym wyborem może być zestaw do wina, kufel do piwa czy wyjątkowy kubek na herbatę – z całą pewnością obdarowany o Was nie zapomni. Są jednak osoby, które wolą zabawne gadżety i w takiej sytuacji również znajdziesz coś w polecanym sklepie – dla zmarzluchów pracujących na komputerze polecam grzejące rękawiczki na USB bądź ciekawie wyglądające kamienie do whisky – oczywiście chłodzące i nadające jej wyjątkowy smak.

Pomysłów jest tak wiele jak osób – pamiętaj, że w takich internetowych zakupach ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

P.S.

Nie zapomnij o pięknym opakowaniu prezentu 🙂