Zarząd Endecji wybrał wiceprezesa

Zarząd Endecji okręgu tarnowskiego wybrał wiceprezesa. Został nim Mirosław Wiśniowski z Brzeska. Wybrano także dodatkowo pełnomocnika na Mościce, którym został Mateusz Wojtas.

Zarząd Endecji dokonał tych decyzji podczas posiedzenia, które odbyło się w piątek (22.09) wieczorem. Omówiono bieżącą sytuację polityczną w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych  oraz przedstawiono zarys aktualnej sytuacji stowarzyszenia pod kątem organizacyjnym i stanem struktur w regionie.

Członkowie zarządu z prezesem Czesławem Kwaśniakiem opracowali kalendarz działań stowarzyszenia. Planują cykl spotkań ze znanymi osobami z Endecji, które zorganizują w regionie. Do Tarnowa i Brzeska zaproszą znanego publicystę Rafała Ziemkiewicza, posła Adama Andruszkiewicza i posła Marka Jakubiaka, którzy spotkają się z mieszkańcami.