Menu

Maciej Bartoszek trenerem Bruk-Betu Termaliki

40-letni Maciej Bartoszek został nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Podpisał kontrakt do końca sezonu.

Nowy opiekun „Słoni” na początku swojej pracy trenerskiej prowadził Zdrój Ciechocinek (lata 2002-04). Jego kolejnymi klubami były: Kania Gostyń, Unia Janikowo. W 2014 roku pracował z GKS-em Bełchatów. W 2014 roku był w Pelikanie Łowicz, w 2015 w Legionovii Legionowo. W latach 2015-16 był opiekunem Zawiszy Bydgoszcz. W 2016 roku szkolił Chojniczankę. W szesnastu meczach zdobył z nią 31 punktów i zajmował drugie miejsce w pierwszej lidze. Od 10 listopada 2016 objął Koronę Kielce, z którą w ubiegłym sezonie zajął piąte miejsce w LOTTO Ekstraklasie. Z tym klubem rozstał się po zakończeniu ostatnich rozgrywek. W czerwcu przez piłkarzy LOTTO Ekstraklasy wybrany został najlepszym trenerem sezonu.Maciejowi Bartoszkowi będą pomagać Piotr Tworek jako drugi trener oraz Kamil Kuzera, który będzie jego asystentem.

Z udziałem nowego trenera Macieja Bartoszka piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza odbyli dziś pierwsze zajęcia. Przed nimi szkoleniowiec spotkał się z zawodnikami. Przed zespołem teraz przygotowania do spotkania z Lechią Gdańsk.

– W LOTTO Ekstraklasie nie ma łatwych meczów – mówi przed swoim debiutem w barwach „Słoni” opiekun

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>