Menu

Festiwal Komedii Talia, trochę inaczej – Do Dna!

Spektakl dyplomowy IV r. Wydziału Aktorskiego, (specjalność wokalno-aktorska PWST Kraków), „Do Dna” w reżyserii  Ewy Kaim, był kolejną propozycja festiwalową.

Chociaż sam spektakl swoim przesłaniem nie całkiem w oczywisty sposób wpisuje się w kategorię komedii, to formą music-hallu sięgającego po elementy etniczne ( dla współczesnych, zabawne same w sobie), sięgając po gwarę – bawi w sposób wystarczający. Wpisuje się też w założenie – klucz tegorocznego festiwalu,  według którego, przedstawienia maja opierać się na młodych twórcach i wykonawcach.

Młody zespół  z Krakowa przedstawił  przyśpiewki, piosenki zwyczajowe towarzyszące  dawnym Kurpiom w każdym etapie życia. Głównym motywem jednak przedstawienia jest miłość, pożądanie, tęsknota i podporządkowywanie się w tych kwestiach normom społecznym.

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku!

Spektakl dyplomowy IV r. Wydziału Aktorskiego, (specjalność wokalno-aktorska PWST Kraków), „Do Dna” w reżyserii Ewy Kaim, był kolejną propozycja festiwalową.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>