Menu

Kolejna porażka zespołu z Niecieczy – spadek na ostatnie miejsce

W meczu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała na swoim stadionie z Górnikiem Zabrze 1:2. Dla gospodarzy była to trzecia przegrana z rzędu, a po tym meczu spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Natomiast drużyna z Górnego Śląska rewelacyjnie spisuje się od początku sezonu.

Mecz był ciekawy, okazje na strzelenie bramki mieli zawodnicy obu drużyn. Jednak to w 20. minucie Damian Kądzior wyprowadził Górnika na prowadzenie. Bruk-Bet Termalica odpowiedziała w 37.minucie, Samuel Stefanik pięknym strzałem pokonał bramkarza rywali. W drugiej połowie obie drużyny miały sytuacje na zdobycie kolejnego gola, ale w 70. minucie Łukasz Wolsztyński zdobył bramkę dla Górnika i ustalił wynik meczu.

fot: Wojciech Biedroń