Awizowane składy na mecz finałowy w Gdańsku

W niedzielę na torze w Gdańsku rozegrany zostanie pierwszy mecz finałowy Nice 1. Ligi Żużlowej. W rozpoczynającym się o godz. 14.30 spotkaniu rywalem miejscowego Zdunek Wybrzeża będzie ekipa Grupy Azoty Unii Tarnów.

Trenerzy obu drużyn podali awizowane zestawienia na niedzielny pojedynek. W składach obu drużyn nie ma niespodzianek. Trener Grupy Azoty Unii, Paweł Baran konsekwentnie stawia na skład bez Duńczyka Mikkela Michelsena. W drużynie gospodarzy znalazło się natomiast miejsce dla innego Duńczyka, Mikkela Becha, który tydzień temu w debiucie w barwach Zdunek Wybrzeża zdobył w meczu z Lokomotivem Daugavpils trzynaście punktów i bonus.

Składy awizowane na niedzielny mecz

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 9. Oskar Fajfer, 10. Anders Thomsen, 11. Troy Batchelor, 12. Mikkel Bech, 13. Kacper Gomólski, 15. Dominik Kossakowski.

Grupa Azoty Unia Tarnów: 1. Peter Ljung, 2. Jakub Jamróg, 3. Artur Mroczka, 4. Artur Czaja, 5. Kenneth Bjerre, 6. Patryk Rolnicki.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku