Biegnij Dąbrowo – profesjonalny Bieg w Dąbrowie Tarnowskiej

2 września 2017 (w sobotę) Stowarzyszenie RunTeam Dąbrowa Tarnowska wspólnie z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na bieg „BIEGNIJ DĄBROWO” z profesjonalnym pomiarem czasu.

Czeka na Państwa 10-cio kilometrowa trasa poprowadzona ulicami naszego miasta i okolic. Ponadto przewidziano: bieg rodzinny na trasie 3 km, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych i wiele innych atrakcji!
Każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru: bieg główny – 10 km; bieg rodzinny – 3km; marsz nordic walking – 3km oraz biegi dla najmłodszych.
W związku z bezpiecznym zorganizowaniem tej imprezy sportowo – rekreacyjnej trasa biegu będzie zabezpieczona przez dąbrowską policję, strażaków oraz strzelców i wyłączone z ruchu na czas trwania biegu tj. od 16:00 – 18:00, będą ulice: Sportowa, Szarwarska, Kościelna, Jagiellońska, Witosa i Ulinów dla biegu głównego na 10 km oraz ulice: Sportowa, Szarwarska, Kościelna, Jagiellońska, Warzywna, Ręgorowicza, Brata Alberta Chmielowskiego i Zielona dla biegu krótkiego na 3 km.
Zapraszamy także do dopingowania biegaczy na trasie !
Zaznacz w swoim kalendarzu zawodów datę 2 września (sobota) i do zobaczenia na starcie w Dąbrowie Tarnowskiej mieście otwartych możliwości!

Zapisy zostały uruchomione:

Każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru:
Bieg Główny – 10 km
Bieg Rodzinny – 3km