Menu

Wyjazdowy weekend tarnowskich drużyn

Coraz większego rozmachu nabiera sezon piłkarski. W sobotę i w niedzielę rozegrane zostaną trzecie kolejki spotkań w czwartej grupie trzeciej ligi oraz we wschodniej grupie małopolskiej czwartej ligi, po raz drugi o punkty powalczą natomiast drużyny występujące w tarnowskiej klasie okręgowej.

Tarnowska Unia, która po dwóch trzecioligowych kolejkach klasyfikowana jest na dwunastym miejscu, o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo powalczy w sobotę o godz. 14 w wyjazdowym meczu z Podhalem Nowy Targ. Podopiecznych trenera Daniela Bartkowskiego czeka trudne zadanie. „Górale” w dotychczasowych meczach nie tylko zdobyli bowiem komplet punktów, ale i nie stracili jeszcze bramki. Na inaugurację pokonali u siebie 1-0 Motor Lublin, we wtorek w wyjazdowym spotkaniu rozgromili natomiast 5-0 Karpaty Krosno.

Czwartoligowa Tarnovia, która w jedynym do tej pory ligowym pojedynku rozgromiła 6-1 Tuchovię, w sobotę po raz pierwszy zaprezentuje się na wyjeździe. W rozpoczynającym się o godz. 17 spotkaniu tarnowianie zagrają z Polanem Żabno. Beniaminek w dwóch pierwszych meczach zdobył jeden punkt, remisując u siebie 2-2 z Barciczanką i przegrywając na wyjeździe 0-2 z GKS Drwinia.

Poza Tarnowem zagra podczas tego weekendu również trzeci z tarnowskich klubów, beniaminek klasy okręgowej, Metal. Po wygranej 3-2 z Nową Jastrząbką, w niedzielę tarnowianie zmierzą się w Łukowej z tamtejszą Łukovią, która na inaugurację pokonała na wyjeździe 1-0 Olimpię Wojnicz. Początek tego spotkania o godz. 17

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>