Menu

Pokazowy trening karate

W ostatnią niedzielę sierpnia na boisku piłkarskim Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego odbędzie się pokazowy trening karate.

Udział w rozpoczynającym się o godz. 17 pokazie weźmie około stu osób, ćwiczących na co dzień w Tarnowskim Klubie Sportowym Kyokushin Karate. – W treningu zaprezentują się zarówno najmłodsi adepci sztuki karate, jak również młodzicy oraz członkowie grupy średniozaawansowanej i zaawansowanej. Nie zabraknie w nim także zawodników, którzy z powodzeniem reprezentują barwy naszego klubu w turniejach rozgrywanych w kraju i zagranicą. Serdecznie zapraszamy wszystkich tarnowian, zwłaszcza tych najmłodszych na boisko przy ul. Wojska Polskiego – mówi kierownik ds. programowo-szkoleniowych TKS Kyokushin Karate, Sensei Janusz Wdowiak 2 Dan.

Niedzielny trening będzie uwieńczeniem akcji „Lato w mieście – bezpieczne wakacje Tarnów 2017”, w ramach której przez sześć tygodni w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywały się bezpłatne treningi karate dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>