Menu

W Łodzi bez Mikkela Michelsena

W niedzielę żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów rozpoczną decydującą batalię o awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. W pierwszym półfinałowym pojedynku fazy play-off, tarnowianie zmierzą się w Łodzi z tamtejszym Orłem. Początek meczu o godz. 12.45.

Trenerzy obu drużyn ogłosili składy na niedzielny pojedynek. W zestawieniach tych trudno dopatrywać się niespodzianek, obie ekipy wystąpią w swoich „żelaznych” ostatnio składach. Oznacza to m.in., że w zespole z Tarnowa po raz kolejny zabraknie Duńczyka, Mikkela Michelsena.

Łodzianie w swoim składzie awizują natomiast innego Duńczyka, Hansa Andersena. Jego występ stoi jednak pod małym znakiem zapytania. Duńczyk nie wystartował bowiem w odbywającym się w ubiegłą niedzielę w Pile Pucharze Nice 1. Ligi Żużlowej, za co grozi mu kara w wysokości 50 tysięcy złotych. Chcąc jej uniknąć, Hans Andersen musiałby przedstawić piętnastodniowe zwolnienie lekarskie, co uniemożliwiłoby mu występ w niedzielnym spotkaniu.

Składy awizowane na mecz w Łodzi:

Orzeł Łódź: 9. Hans Andersen, 10. Edward Mazur, 11. Aleksandr Łoktajew, 12. Rohan Tungate, 13. Robert Miśkowiak, 15. Jakub Miśkowiak.

Grupa Azoty Unia Tarnów: 1. Peter Ljung, 2. Jakub Jamróg, 3. Artur Mroczka, 4. Artur Czaja, 5. Kenneth Bjerre, 6. Patryk Rolnicki

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>