Menu

Młoda klasyka w parku

Już w najbliższą niedzielę przed Pałacykiem Strzeleckim w ramach cyklu „Klasyka w parku” wystąpi grupa młodych muzyków kochających jazz. Koncert Openeday rozpocznie się o 17:00.

Występ akordeonowego trio AccoCreationStage zainaugurował tegoroczny cykl koncertów „Klasyka w parku”. Tym razem przed miłośnikami klasycznych brzmień wystąpi młodziutki zespół powstały w kwietniu 2017 roku. W jego skład wchodzą młodzi muzycy, laureaci ogólnopolskich konkursów i festiwali jazzowych. Tarnowski kwartet to: Robert Wypasek (saksofon), Miłosz Potoczny (gitara), Mikołaj Sikora (bas), Przemek Kuta (perkusja). Repertuar zespołu to głównie jazz i funk.

Słowo wstępne przed koncertem wygłosi Katarzyna Wrona, nauczycielka w Zespole Szkół Muzycznych, która przygotowała program wszystkich koncertów w ramach cyklu „Klasyka w Parku”. – Ideą koncertów jest prezentowanie aktualnej działalności i twórczości muzycznej uczniów, absolwentów i pedagogów z Zespołu Szkół Muzycznych. Zwracamy uwagę na najnowsze projekty i osiągnięcia ludzi związanych z naszą szkołą – podkreśla Katarzyna Wrona.

Po koncercie będzie można obejrzeć wystawę Teatr Lalek Jerzego Koleckiego. Cena biletu: 1 zł.
fot. Koncert „Klasyka w Parku” występ zespołu AccoCreationStage

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>