Menu

Remis wywalczony w ostatniej akcji meczu

W meczu 3. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała na własnym stadionie z drużyną KGHM Zagłębie Lubin 1:1. Spotkanie było mało emocjonujące, szczególnie w pierwszej połowie. W 47 minucie, niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy Martin Nespor zdobył bramkę dla zespołu z Dolnego Śląska.

Wydawało się, że Bruk-Bet Termalica przegra już trzeci mecz z rzędu w tym sezonie. Jednak w ostatniej akcji meczu, w 93. minucie gola dającego gospodarzom remis strzelił David Guba.

fot: Wojciech Biedroń

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – KGHM Zagłębie Lubin 1:1
0:1 Martin Nespor 47′
1:1 David Guba 90′