Menu

Wsłuchaj się w melodię zapomnianych miłości autorstwa Doroty Gąsiorowskiej

Melodia zapomnianych miłości

Niezwykła opowieść o Biance, której jedyną miłością jest muzyka. Kiedy umiera jej matka, a rodzina popada w długi podejmuje się tajemniczego zlecenia. Wyjeżdża do malowniczego Kazimierza, by opiekować się niewidomym młodym mężczyzną. W podróż zabiera ukochane skrzypce babki Walentyny – instrument tak nieodgadniony jak kobieta, dla której go stworzono. Ale czy muzyka zaklęta w starych skrzypcach rozwiąże kłębiące się wokół zagadki i otworzy zamknięte serca?

Bianka nikogo i niczego nie kocha bardziej niż muzyki. Gdy pewnego dnia jej rodzina staje na krawędzi bankructwa, dziewczyna zgadza się przyjąć niecodzienne zlecenie.

Wyjeżdża do malowniczego Kazimierza, by zamieszkać z tajemniczą zleceniodawczynią i jej niewidomym synem. Zabiera ze sobą jedynie ukochane skrzypce – rodzinną pamiątkę po babce Walentynie. Mroczne, stare domostwo na skraju miasteczka skrywa sekrety, które dziewczyna wyczuwa już od progu.
Czy to możliwe, że jaworowe skrzypce łączą historie rodzin Bianki i niewidomego Sama?

Czy skrzypcowa muzyka rozwiąże kłębiące się wokół zagadki i otworzy zamknięte serca?

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>