Menu

Nieudany początek sezonu Bruk-Betu Termaliki

W meczu 1. kolejki nowego sezonu Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała na własnym stadionie z wicemistrzem Polski, drużyną Jagiellonii Białystok wynikiem 0:1. Kibice, którzy zgromadzili się w niedzielne popołudnie na stadionie pod Tarnowem mogli czuć się rozczarowani poziomem tego spotkania.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gospodarze, którzy po raz pierwszy zagrali w Lotto Ekstraklasie pod wodzą nowego trenera, Mariusza Rumaka. Jedyny gol w tym meczu, który przesądził o wygranej Jagiellonii padł w 47. minucie z rzutu karnego, którego wykorzystał Łukasz Sekulski. Niedługo później piłka po strzale głową napastnika Słoni, Bartosza Śpiączki trafiła w słupek.

fot: Wojciech Biedroń