Menu

Zerwany dach wylądował na płycie tarnowskiego Rynku

Podczas dzisiejszej nawałnicy  podmuch wiatru zerwał niewystarczająco zabezpieczony dach z remontowanej kamienicy przy rynku i zniszczył dwa letnie ogródki należące do lokali na zachodniej ścianie.

Dach z kamienicy Rynek 6 zerwany podmuchem wiatru poleciał w dół i uderzył w letnie zadaszenie  „Galerii” i zniszczył ogródek „Pasażu” ustawiony na płycie rynku. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. Nikomu nic się nie stało. O szczęściu mogą mówić dwie osoby, które w ostatniej chwili widząc lecący dach zdążyły uciec. Pracownik Pasażu, który zabezpieczał parasole przed wiatrem, a także kobieta, która siedząc w samochodzie obok Galerii,  na widok lecącej na nią blachy i drewna, ruszyła gwałtownie do tyłu pojazdem.

 

Podczas dzisiejszej nawałnicy podmuch wiatru zerwał niewystarczająco zabezpieczony dach z remontowanej kamienicy przy rynku i zniszczył dwa letnie ogródki należące do lokali na zachodniej ścianie.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>