Nowy Komisariat w Wojniczu

W zeszłym tygodniu Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk przekazał na rzecz Skarbu Państwa – Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którą reprezentował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Nowakowski grunty pod budowę nowego komisariatu Policji.

Uroczyste podpisanie i przekazanie aktu notarialnego miało miejsce w czwartek 22 czerwca 2017 roku w Kancelarii Notarialnej w Tarnowie. Przy podpisaniu aktu obecny był również Komendant Miejski Policji w Tarnowie – mł. insp. Mariusz Dymura.

Do budowy komisariatu jeszcze długa droga, ale pierwsze kroki w tym kierunku zostały już poczynione. Powstanie nowego komisariatu Policji w Wojniczu planowane jest na lata 2018/2019.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku