Menu

Tarnowska Policja poszukuje sprawcy napadu na policjanta

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie ugodzenia nożem policjanta do którego doszło w nocy 15 czerwca 2017 roku na alei Jana Pawła II w Tarnowie w rejonie stacji paliw GROSAR.

Mężczyzna w wieku około +-20 lat, średniej budowy ciała, wzrostu 165-175 cm, twarz okrągła, włosy krótkie lub łysy. Był ubrany w bluzę koloru szarego z ściągaczem, zapinaną z przodu, prawdopodobnie z kapturem, spodnie typu dżinsowe do kolan z bliżej nieokreślonym logiem-znaczkiem na prawej dolnej części nogawki, koloru niebieskiego, podkoszulek w kolorze szarym, czapka z daszkiem typu fullcap, koloru ciemnego, z napisem „SOX”, buty biało czarne typu sportowego z wystającym dużym językiem. Posiadał plecak sportowy z dużym logiem m-ki „PUMA” na tylnej kieszeni (tzw. Big Cat). Poruszał się na rowerze koloru czerwonego marki prawdopodobnie ROMET.

Osoby posiadające informacje w tej sprawie lub rozpoznające osobę ze zdjęcia proszę o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer telefonu 14 628 1355, alarmowy 997 lub 112.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>