Menu

Bardzo dobrze spisali się młodzi pięściarze Tigera Tarnów

W dniach  16 do 18 czerwca w Busku – Zdrój brali udział w VII Otwartych Gwardyjskich Mistrzostwach Polski w boksie. Na mistrzostwa przyjechało ponad 200 zawodniczek i zawodników reprezentujących 36 klubów z całej Polski, w tym również sześcioosobowa drużyna Tigera Tarnów, w składzie: Weronika Ferdynus, Albert Rogóż, Kacper Ciureja, Maciej Basta, Gracjan Ciureja i Szymon Tryba.

Młodzi pięściarze Tigera wywalczyli w Busku : cztery złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal, zajmując wysokie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W narożniku swoim podopiecznym sekundowali trenerzy :Józef Sadko i Grzegorz Kuź.

Kinga Misiaszek Tiger Tarnów uczestniczyła w Międzynarodowym „Turnieju Bokserskim ” SLOVAKIA BOXING CUB TRIEBEL 2017″ .

Nasza zawodniczka skrzyżowała rękawice z Bettiną Kiss z Węgier, z którą niestety przegrała na punkty.

Damian Kiwior Tiger Tarnów przebywa w Charkowie na Mistrzostwach Europy Seniorów.

Damian w pierwszym swoim pojedynku pokonał na punkty Andrieja Hartszenkę z Estoni.

W następnym pojedynku Damian spotka się z zawodnikiem z Rumuni, a stawką tego pojedynku będzie awans do Mistrzostw Świata.

Klub Tiger Tarnów cały czas prowadzi zapisy młodzieży( dziewcząt i chłopców)  w wieku od 8 do 18 lat do naszej szkółki bokserskiej na całkowicie bezpłatną naukę boksu. Zapraszamy –  hala sportowa przy ulicy Gumniska 28.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku


Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>