Zatrzymany sprawca ugodzenia nożem w Dąbrowie

W godzinach nocnych z soboty na niedzielę na terenie miasta Dąbrowa Tarnowska doszło do zdarzenia, w trakcie którego młody mężczyzna został ugodzony nożem. Dyspozytor  Pogotowia Ratunkowego został powiadomiony,  iż  idący drogą mężczyzna został zaatakowany i ugodzony nożem przez osobę która wysiadła z samochodu koloru ciemnego a następnie tym też samochodem sprawca miał się oddalić z miejsca przestępstwa.

Taki też przebieg zdarzenia został przedstawiony funkcjonariuszom policji podejmującym czynności w związku z przedmiotowym zdarzeniem. Jednakże w następstwie pracy operacyjnej funkcjonariuszy Wydziały Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej ustalono, iż między mężczyznami doszło do nieporozumień w trakcie których jeden z ich wyciągnął nóż i ugodził poszkodowanego. Dzięki natychmiastowej reakcji służb Kryminalnych sprawca uszkodzenia ciała został ustalony i zatrzymany już po kilkunastu godzinach od zdarzenia, wstępnie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku