Jak to jest z kulturą w Tarnowie?

Magistrat chce wiedzieć, czy tarnowianie czują się dopieszczeni kulturalnie, dlatego postanowił zapytać wprost: Jak to jest z ta kulturą w naszym mieście?

„Czy Tarnów jest miastem „kulturalnym”? Czy należy poszerzyć ofertę wydarzeń w naszym mieście? Weź udział w ankiecie i oceń sytuację tarnowskiej kultury. Jakiego rodzaju wydarzeń brakuje w ofercie kulturalnej Tarnowa? Jakie są najważniejsze imprezy kulturalne w mieście i co chcielibyśmy, aby zagościło w tarnowskim kalendarzu imprez, to niektóre pytania, jakie pomogą w zdiagnozowaniu stanu kultury w mieście.”

Badanie opinii mieszkańców miasta zlecił  Fundacji Małopolska Izba Samorządowa, która realizuje badanie na stronie internetowej.

Klikając w link prowadzącym do ankiety można wypowiedzieć się na temat oferty kulturalnej w mieście, podzielić się sugestiami. Pochwalić inicjatywy,  lub zganić.  Jedno jest pewne – jeśli aktywnie, nawet poprzez wypowiedzenie swojego zdania próbuje się wpłynąć na ofertę kulturalną oferowaną przez miasto, można potem narzekać lub nie.

ANKIETA :Czy Tarnów jest „miastem kulturalnym”?

Można go znaleźć również na stronie www.tarnow.pl i www.kultura.tarnow.pl