Weekend na sportowo w Lisiej Górze

Dwa popołudnia po rząd mieszkańcy Lisiej Góry spędzili na sportowo. W sobotę były biegi przełajowe, a niedzielę o godz. 15 spod Urzędu Gminy wyruszył rajd rowerowy.

Cykliści mieli do pokonania 14 kilometrów widokowej trasy dzielących Lisią Górę od Starych Żukowic. – To była pierwsza edycja sportowej imprezy w naszej gminie, która planujemy organizować cyklicznie o tej porze roku – mówi Kinga Schab z Urzędu Gminy w Lisiej Górze.

Obejrzyjcie zdjęcia ze startu rajdu rowerowego spod Urzędu Gminy w Lisiej Górze, który odbył się w niedzielę o godz. 15.

Komentarze ( 1 )