Con Affetto dzieciom

Żeński kwartet smyczkowy Con Affetto zagra koncert charytatywny dla dzieci z autyzmem. Zespół zagra 9 czerwca o godz. 17.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, a tarnowska grupa wystąpi w towarzystwie Małej Orkiestry Smyczkowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.

Muzycy wykonają najpiękniejsze fragmenty „Czterech pór roku” – jednego z najbardziej znanych dzieł Antonio Vivaldiego. W programie koncertu znalazły się  także przeboje ze srebrnego ekranu, a dla najmłodszych słuchaczy – najpiękniejsze tematy bajkowe.

Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w sklepiku Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie (ul. Lippóczy’ego 4) oraz w recepcji Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO (ul. Kochanowskiego 30). Dochód z koncertu zostanie przekazany dla dzieci z autyzmem uczęszczających do przedszkola „Mały Książę” w Tarnowie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku