Menu

Sztuka i Konie w Żukowicach Starych

W Żukowicach w WRTC Furioso zapowiada się ciekawy weekend. W sobotę odbędzie się wernisaż i wystawa poplenerowa artystów, którzy łącząc miłość do sztuki z fascynacja końmi, przybywają co roku do Żukowic, by prze tydzień portretować i utrwalać piękno tych zwierząt na płótnie, papierze, w drewnie, czy nawet na tkaninie.

Podczas wernisażu w sobotę o godz. 16.00 obędzie się  aukcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Na Rzecz Edukacji Integracyjnej „Jeden Świat”.  Prace wystawią miedzy innymi: Jacek Reczyński, Marek Hołda, Malwina de Brodè, Agnieszka Słowik – Kwiatkowska, Joanna Czuban, Zbigniew Kotowski i Kamila Karst.

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku.

 

W Żukowicach w WRTC Furioso zapowiada się ciekawy weekend. W sobotę odbędzie się wernisaż i wystawa poplenerowa artystów, którzy łącząc miłość do sztuki z fascynacja końmi, przybywają co roku do Żukowic, by prze tydzień portretować i utrwalać piękno tych zwierząt na płótnie, papierze, w drewnie, czy nawet na tkaninie.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>