Burmistrz Bochni zmienia zdanie w sprawie pokazywania dumy z miasta?

Czy bochnianie będą chcieli oznaczać dumnie swoje samochody gadżetami mówiącymi o ich miłości do miasta? Akcja „Ambasador”, promowana przez Urząd Miasta, wymyślona przez jego dział promocji wydaje się trochę zaskakująca, po wydarzeniach z zeszłego roku.

„Mam nadzieję, że w tę akcję aktywnie włączą się mieszkańcy, dlatego że warto promować nasze miasto po to, żeby ono było zauważalne, rozpoznawalne, a nie było kojarzone tylko i wyłącznie z różnymi incydentalnymi zdarzeniami, które w ostatnim czasie miały miejsce – powiedział

O jakich zdarzeniach mówi? Prawdopodobnie o  sytuacji, kiedy przez rok nie chciał oznaczeń na służbowym samochodzie, który zakupił i używał, sugerujących, że jest to samochód należący do włodarzy miasta, skłaniając się do… anonimowości.

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku!