Menu

Deweloper widmo z Koszyc

„Dobrze by było, by ludzie dowiedzieli się, że jest taki człowiek, który wyrabiają takie rzeczy, na taką skalę i nikt nic z tym nie może zrobić, mając związane przez prawo ręce. W jednym bloku jest 11 mieszkań, w tym drugim miało być 16. Wszyscy, którzy podpisali umowy z tym człowiekiem, są ofiarami” – powiedzieli klienci dewelopera, którzy czują się oszukani.

Na tarnowskich portalach z ogłoszeniami o nieruchomościach pojawiają się od czasu do czasu anonse,  w których ktoś szuka „innych oszukanych klientów pana X, dewelopera z okolic Tarnowa”. Nie są to ogłoszenia tej samej osoby, a sprawa przedstawia się ciekawie. Dwa bloki, jeden stoi, drugi nigdy nie powstał.

Wszyscy chętni na mieszanie, wpłacili całość zobowiązania ( to ci z bloku realnego), albo całość, lub zaliczkę ( to ci z bloku-widmo). Tak naprawdę nikt z tych ludzi nie posiada wymarzonego lokum, nie ma pieniędzy, ani szans na ich odzyskanie, a większość z nich pozostało jeszcze z kredytem w banku.

 

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku!

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>