Menu

Wieczór z Izabelą Trojanowską w radłowskiej bibliotece

W siedzibie radłowskiej biblioteki publicznej odbyło się spotkanie z gwiazdą polskiej muzyki i filmu Izabelą Trojanowską. Artystka wspominała własną działalność muzyczną i aktorską, przywołując fragmenty najbardziej istotne w jej życiu wydarzenia twórcze.

Podczas spotkania artystka zaśpiewała kilka najbardziej znanych swoich przebojów, porywając publiczność do wspólnej zabawy. Pięknie też mówiła o ważności kontaktu z książką. Finałem niecodziennego obcowania ze znaną artystką była możliwość osobistego porozmawiania, zaproszenia do wspólnej fotografii i zakupu płyty. Moderatorem spotkania był znany pisarz książek dla dzieci i młodzieży Dariusz Rekosz. Udział w spotkaniu wziął też dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie Jerzy Woźniakiewicz.

Było to przedostatnie wydarzenie w ramach spotkań „Z gwiazdami zaczytani” – zadania realizowanego przez bibliotekę w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>