Muzyczne Miasteczko Namiotowe na Rynku

W ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych na płycie tarnowskiego Rynku wyrosło miasteczko z namiotami, w których wszyscy chętni mogli spróbować zagrać na rożnych instrumentach, czy zaśpiewać.

Te dni, to jest duże przedsięwzięcie i  będziemy chcieli organizować częściej takie spotkania – to po prostu wynika z zapotrzebowania. Przygotowujemy się już na wrzesień, na kolejną taką imprezę muzyczną, ale to będą już jednodniowe spotkania – powiedziała zastępca prezydenta miasta Tarnowa Dorota Krakowska.

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku!